.
.
          KALENDARIUM
          PLAN ZAJĘĆ

 • Wspólnie z Urzędem Miasta bawiliśmy dzieci z osiedla Lotników (10-09-2010)
 • . . .    ⇒ wszystkie zdjęcia

  W środę, 8 września od godziny 15:00 trwał Festyn zabawowy pod jakże wdzięcznym hasłem „Witaj szkoło”. Festyn zorganizowała Samorządowa Rada Osiedla Lotników , Urząd Miasta, który był głównym sponsorem zabawy i Spółdzielczy Dom Kultury.

  Festyn rozpoczęła Pani przewodnicząca Samorządowej Rady Osiedla Krystyna Grzech, dziękując prezydentowi Bogdanowi Bieńkowi za ufundowanie nagród, w postaci słodyczy i przyborów szkolnych. Właściwie każde dziecko, uczestnik festynu dostało nagrodę. Konkurencji było wiele więc i szans na zdobycie upominków też dużo.

  W prowadzeniu festynu pomagali nam harcerze z I Hufcowej Drużyny Harcerzy Starszych „NETOPEREK” - Weronika i Jagoda i z VI Drużyny Harcerzy Starszych - Weronika i Mateusz. Harcerze prowadzili konkurencje specjalnie przygotowane dla dzieci w wieku 2-4 latka. Dzieci rzucały piką do kosza, pokonywały przeszkody w postaci kartonowych wież czy długi, 6 metrowy kolorowy tunel, łowiły też rybki w bardzo głębokim stawie...

  Starsze dzieci chętnie startowały w slalomach, konkursach sprawnościowych i konkursie plastycznym. Nie brakło oczywiście tradycyjnych konkurencji ze skakankami czy kółkami. Chłopcy odbijali piłkę a dziewczynki skakały na skakankach.

  Festyn nie odbyłby się bez zaangażowania Urzędu Miasta i Samorządowej Rady Osiedla i pomocy harcerzy, za co serdecznie dziękujemy.

Copyright © MSM w Mielcu. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zalecana rozdzielczość min. 1024x768