• Zgłoś do naszego konkursu swój balkon - wybieramy najładniejsze balkony i ogródki przyblokowe MSM
  (25-07-2011)
 • . .

  Jak co roku o tej porze zapraszamy wszystkich mieszkańców Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu do wzięcia udziału w konkursie „Piękny ogród na moim balkonie”. Mieszkasz w zasobach MSM, masz piękny, kolorowy, zadbany balkon lub ogródek przyblokowy, podnosząc tym samym estetykę bloku i osiedla na którym mieszkasz? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

  Formuła konkursu jest bardzo prosta: wystarczy mieszkać w zasobach MSM, być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym, zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do nas. W ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do zeszłorocznej edycji konkursu zgłosiło się 52 uczestników. Co roku wyróżnialiśmy 30 zdaniem komisji najładniejszych balkonów i małych ogródków przyblokowych. Na Państwa zdjęcia czekamy od teraz do 5 sierpnia i od 1 do 15 września. Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 9x13 cm, prosimy składać w opisanych kopertach - imię, nazwisko i adres zamieszkania, telefon kontaktowy, koniecznie z dopiskiem „Piękny ogród na moim balkonie” do czwartku 15 września. Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu, czy opiekun ogródka przyblokowego. Powinny one przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Ocenie nie będą podlegać balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania.

  Można przynieść zdjęcia do nas, czyli do SDK przy ul. Kusocińskiego 13A w wyżej podanych terminach, ale można również zostawić zgłoszenie w administracjach poszczególnych osiedli przy ul. Zygmuntowskiej 7A, Pisarka 14 i Jagiellończyka 23 w godzinach 700 - 1500 lub w sekretariacie MSM przy ul. Staffa 4A. Wszystkich laureatów konkursu, których wyłoni specjalnie powołana Komisja, o wyróżnieniu powiadomimy telefonicznie do dnia 20 września. Na wszystkich zwycięzców czekają nagrody.

  Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.


 • XIV edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”
  (29-03-2011)
 • Już po raz czternasty w SDK odbędzie się konkurs recytatorski „Teatr Jednego Wiersza”.

  Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłym roku w rywalizacji wzięło udział 38 osób, dzieci i młodzieży, które w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowały swoje umiejętności sceniczne.

  Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również - co nas organizatorów bardzo cieszy - wykonawcy, którzy do konkursu przygotowują się sami w domu.

  Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko. Do udziału w tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i poddać się jednocześnie ocenie komisji konkursowej.

  W tym roku konkurs odbędzie się w środę 27 kwietnia o godzinie 1200 w SDK przy ul Kusocińskiego 13A. Na zgłoszenia wykonawców czekamy do 20 kwietnia do godziny 1000. Serdecznie zapraszamy.

  Patronat medialny nad imprezą objęli:
       HEJ.mielec.pl   KORSO


 • Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mielec - oczami dziecka”
  (28-03-2011)
 • Z wielką przyjemnością już po raz drugi, wspólnie ze współorganizatorami - Urzędem Miasta Mielca oraz MOSiR - serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału u konkursie plastycznym:

  „Mielec - oczami dziecka”

  W zeszłorocznej edycji konkursu promującej krytą pływalnię na osiedlu Smoczka („Basen - oczami dziecka”) wzięło udział łącznie 156 uczestników. Były wśród nich dzieci i młodzież z mieleckich szkół jak i z powiatu.

  W tym roku głównym celem konkursu jest promowanie naszego miasta, jego zabytków, architektury. Mielec cały czas się zmienia, pięknieje, chcemy to zobaczyć w pracach konkursowych.

  Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu. Dla najlepszych prac i ich autorów nagrody ufundowali UM i MOSiR.

  Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie, zachęcamy do zapoznania się z nim i udziału w konkursie.

  Patronat medialny nad imprezą objęli:
       HEJ.mielec.pl   KORSO


  Współorganizatorzy:
       Urząd Miasta   MOSiR


Copyright © MSM w Mielcu. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zalecana rozdzielczość min. 1024x768